Terminarze i wyniki

Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: IV Liga
Kolejka 1
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 10.08.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:0
Mecz odbył się
Lech Rypin
12:00 10.08.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
0:2
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
16:00 10.08.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
0:2
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
16:00 10.08.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2
2:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 10.08.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
3:4
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
17:00 10.08.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
0:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
17:00 10.08.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
2:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
11:00 11.08.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:4
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
17:00 11.09.2019
Kolejka 2
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:0
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
18:00 14.08.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
0:2
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
19:00 14.08.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
0:1
Mecz odbył się
Lech Rypin
11:00 15.08.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
6:1
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
12:00 15.08.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
1:3
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 15.08.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
3:4
Mecz odbył się
Lider Włocławek
13:00 15.08.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
2:1
Mecz odbył się
Legia Chełmża
16:00 15.08.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
1:1
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
16:00 15.08.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
1:3
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
17:00 15.08.2019
Kolejka 3
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
1:3
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 18.08.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
0:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 18.08.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
0:1
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
15:00 18.08.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
0:0
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
16:00 18.08.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
1:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
16:00 18.08.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
1:4
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
16:00 18.08.2019
Pomorzanin Toruń
Bydgoszcz, Sielska 12
2:0
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
17:00 18.08.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
6:0
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
18:00 18.08.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
5:0
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
18:00 28.08.2019
Kolejka 4
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
2:4
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 24.08.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
4:4
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 24.08.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
5:2
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
16:00 24.08.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
2:0
Mecz odbył się
Lider Włocławek
16:00 24.08.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
0:2
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 24.08.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
0:2
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
16:00 24.08.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
5:0
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
16:00 24.08.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
17:00 24.08.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
1:1
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
17:00 24.08.2019
Kolejka 5
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
1:3
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
18:00 29.08.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:3
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 31.08.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
1:1
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 31.08.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
0:4
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 31.08.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
2:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
13:00 31.08.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
2:2
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:00 31.08.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:1
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
17:00 31.08.2019
Piast Złotniki Kujawskie
ul. Sielska 12, Bydgoszcz
0:5
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
12:00 01.09.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
2:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
16:00 01.09.2019
Kolejka 6
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
1:2
Mecz odbył się
Lider Włocławek
17:00 04.09.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
4:1
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
11:00 07.09.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
1:4
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
11:00 07.09.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
2:0
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
12:00 07.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
1:0
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
15:00 07.09.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
6:2
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
16:00 07.09.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
4:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
16:00 07.09.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
0:2
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
16:00 08.09.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:2
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 08.09.2019
Kolejka 7
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
4:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
17:00 04.09.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
2:0
Mecz odbył się
Zawisza Bydgoszcz
11:00 14.09.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
4:0
Mecz odbył się
Pogoń Mogilno
11:00 14.09.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
3:1
Mecz odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
15:00 14.09.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
0:2
Mecz odbył się
Pomorzanin Toruń
16:00 14.09.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
2:3
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
16:00 14.09.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
1:2
Mecz odbył się
Chełminianka Chełmno
16:00 14.09.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
2:1
Mecz odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
16:00 14.09.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
3:0
Mecz odbył się
Notecianka Pakość
12:00 15.09.2019
Kolejka 8
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
1:0
Mecz odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
18:30 18.09.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
1:3
Mecz odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
12:30 21.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
0:2
Mecz odbył się
Sparta Brodnica
15:00 21.09.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
2:4
Mecz odbył się
KS Sportis Łochowo
15:00 21.09.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
4:0
Mecz odbył się
Legia Chełmża
16:00 21.09.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
1:3
Mecz odbył się
Lech Rypin
16:00 21.09.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
2:2
Mecz odbył się
Cuiavia Inowrocław
16:00 21.09.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
1:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
16:00 21.09.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
1:0
Mecz odbył się
Unia Gniewkowo
11:00 22.09.2019
Kolejka 9
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
18:00 27.09.2019
KS Sportis Łochowo
SPORTIS S.F.C.ŁOCHOWO (Łochowo, Dębowa 17 D)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
11:00 28.09.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:00 28.09.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
13:00 28.09.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
15:00 28.09.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
16:00 28.09.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Bydgoszcz, Sielska 12
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
16:00 28.09.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
16:00 28.09.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
15:00 29.09.2019
Kolejka 10
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
11:00 05.10.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
14:00 05.10.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
14:00 05.10.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
14:00 05.10.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
15:00 05.10.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
-:-
Mecz nie odbył się
Legia Chełmża
15:00 05.10.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
15:00 05.10.2019
Chełminianka Chełmno
Stadion Miejski w Chełmnie-Park Słowackiego (Chełmno )
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
15:30 05.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
05.10.2019
Kolejka 11
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 12.10.2019
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
12:00 12.10.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
15:00 12.10.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
15:00 12.10.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
15:00 12.10.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
15:00 12.10.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
16:00 12.10.2019
KS Sportis Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
12.10.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 13.10.2019
Kolejka 12
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
11:00 19.10.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12:00 19.10.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
14:00 19.10.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Legia Chełmża
14:00 19.10.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
15:00 19.10.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
15:00 19.10.2019
Chełminianka Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
19.10.2019
KS Sportis Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
19.10.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
11:00 20.10.2019
Kolejka 13
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 26.10.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
14:00 26.10.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
14:00 26.10.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
14:00 26.10.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
14:00 26.10.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
14:00 26.10.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
14:00 26.10.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
15:00 26.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
26.10.2019
Kolejka 14
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
11:00 02.11.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
12:00 02.11.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
12:00 02.11.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 02.11.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Legia Chełmża
13:00 02.11.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
14:00 02.11.2019
Chełminianka Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
02.11.2019
KS Sportis Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
02.11.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
11:00 03.11.2019
Kolejka 15
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
12:00 09.11.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
13:00 09.11.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
13:00 09.11.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 09.11.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
13:00 09.11.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
14:00 09.11.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
14:00 09.11.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
14:00 09.11.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
09.11.2019
Kolejka 16
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
11:00 16.11.2019
Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń (Toruń, gen. Józefa Bema 23/29)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 16.11.2019
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz (Bydgoszcz, Glinki 79)
-:-
Mecz nie odbył się
Notecianka Pakość
12:00 16.11.2019
Zawisza Bydgoszcz
CWZS Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Chełminianka Chełmno
12:00 16.11.2019
Legia Chełmża
Legia Chełmża (Chełmża, 3-go Maja 18)
-:-
Mecz nie odbył się
Budowlany KS Bydgoszcz
13:00 16.11.2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrów Kujawski, gen. Władysława Sikorskiego 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Cuiavia Inowrocław
13:00 16.11.2019
Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Piast Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska )
-:-
Mecz nie odbył się
Pogoń Mogilno
13:00 16.11.2019
Unia Gniewkowo
Gniewkowo, Parkowa 2b
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Rypin
13:00 16.11.2019
KS Sportis Łochowo
-:-
Mecz nie odbył się
Sparta Brodnica
16.11.2019
Kolejka 17
Budowlany KS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz (Bydgoszcz, Sielska 12)
-:-
Mecz nie odbył się
Zawisza Bydgoszcz
12:00 23.11.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek (Włocławek, Leśna 53a)
-:-
Mecz nie odbył się
Orlęta Aleksandrów Kujawski
12:00 23.11.2019
Cuiavia Inowrocław
KS Cuiavia Inowrocław (Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego 2)
-:-
Mecz nie odbył się
KS Sportis Łochowo
13:00 23.11.2019
Lech Rypin
Rypin, Sportowa 41
-:-
Mecz nie odbył się
Legia Chełmża
13:00 23.11.2019
Notecianka Pakość
KS Notecianka Pakość (Pakość, św. Jana 13)
-:-
Mecz nie odbył się
Pomorzanin Toruń
13:00 23.11.2019
Pogoń Mogilno
KS Pogoń Mogilno (Mogilno, Adama Mickiewicza 42)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
13:00 23.11.2019
Sparta Brodnica
BKS Sparta Brodnica (Brodnica, Królowej Jadwigi 5)
-:-
Mecz nie odbył się
Unia Gniewkowo
14:00 23.11.2019
Chełminianka Chełmno
-:-
Mecz nie odbył się
Chemik Moderator Bydgoszcz
23.11.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Złotniki Kujawskie
23.11.2019

 

Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: III liga okręgowa A1 Junior
Kolejka 1
Sokół Radomin
KS Sokół Radomin (Radomin 36)
7:1
Mecz odbył się
Lech Dobre
16:00 30.08.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
3:0
Mecz odbył się
Drwęca Golub-Dobrzyń
12:00 01.09.2019
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
Wisła Dobrzyń n/Wisłą (Dobrzyń nad Wisłą, Sportowa 9)
1:2
Mecz odbył się
LTP Lubanie
18:00 03.09.2019
POGROM ZBÓJNO
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 2
Lech Dobre
Gminny Klub Sportowy „LECH” Dobre (Dobre, Szkolna 2)
7:0
Mecz odbył się
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
12:00 08.09.2019
POGROM ZBÓJNO
Ugoszcz
0:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
12:00 08.09.2019
Drwęca Golub-Dobrzyń
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (Golub-Dobrzyń, Sportowa 8)
2:4
Mecz odbył się
Sokół Radomin
14:00 08.09.2019
LTP Lubanie
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 3
LTP Lubanie
LTP Lubanie (Lubanie 61)
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Dobre
17:00 11.09.2019
Sokół Radomin
KS Sokół Radomin (Radomin 36)
-:-
Mecz nie odbył się
POGROM ZBÓJNO
17:30 11.09.2019
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
Wisła Dobrzyń n/Wisłą (Dobrzyń nad Wisłą, Sportowa 9)
-:-
Mecz nie odbył się
Drwęca Golub-Dobrzyń
17:30 11.09.2019
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 4
POGROM ZBÓJNO
Ugoszcz
-:-
Mecz nie odbył się
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
12:00 15.09.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Sokół Radomin
12:00 15.09.2019
Drwęca Golub-Dobrzyń
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (Golub-Dobrzyń, Sportowa 8)
-:-
Mecz nie odbył się
LTP Lubanie
13:00 15.09.2019
Lech Dobre
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 5
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
Wisła Dobrzyń n/Wisłą (Dobrzyń nad Wisłą, Sportowa 9)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
17:00 18.09.2019
Lech Dobre
Gminny Klub Sportowy „LECH” Dobre (Dobre, Szkolna 2)
-:-
Mecz nie odbył się
Drwęca Golub-Dobrzyń
14:00 21.09.2019
LTP Lubanie
-:-
Mecz nie odbył się
POGROM ZBÓJNO
21.09.2019
Sokół Radomin
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 6
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
LTP Lubanie
18:00 25.09.2019
POGROM ZBÓJNO
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Dobre
25.09.2019
Sokół Radomin
-:-
Mecz nie odbył się
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
25.09.2019
Drwęca Golub-Dobrzyń
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 7
Lech Dobre
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
28.09.2019
LTP Lubanie
-:-
Mecz nie odbył się
Sokół Radomin
28.09.2019
Drwęca Golub-Dobrzyń
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (Golub-Dobrzyń, Sportowa 8)
-:-
Mecz nie odbył się
POGROM ZBÓJNO
12:30 29.09.2019
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 8
Drwęca Golub-Dobrzyń
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
05.10.2019
Lech Dobre
-:-
Mecz nie odbył się
Sokół Radomin
05.10.2019
LTP Lubanie
-:-
Mecz nie odbył się
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
05.10.2019
POGROM ZBÓJNO
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 9
Sokół Radomin
-:-
Mecz nie odbył się
Drwęca Golub-Dobrzyń
12.10.2019
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
-:-
Mecz nie odbył się
Lech Dobre
12.10.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
POGROM ZBÓJNO
12:00 13.10.2019
LTP Lubanie
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Kolejka 10
Drwęca Golub-Dobrzyń
-:-
Mecz nie odbył się
Wisła Dobrzyń n/Wisłą
19.10.2019
Lech Dobre
-:-
Mecz nie odbył się
LTP Lubanie
19.10.2019
POGROM ZBÓJNO
-:-
Mecz nie odbył się
Sokół Radomin
19.10.2019
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
pauzuje w kolejce
01.01.1970
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
Kolejka 1
Start Radziejów
MKS Start Radziejów (Radziejów, Sportowa 1)
1:5
Mecz odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
17:00 30.08.2019
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski (Piotrków Kujawski, Kaliska 61)
7:5
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
11:00 31.08.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
8:0
Mecz odbył się
Piast Bądkowo
16:00 01.09.2019
Kolejka 2
Piast Bądkowo
GLKS Piast Bądkowo (Bądkowo, Sportowa 3)
3:2
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
10:00 07.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
1:2
Mecz odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
11:00 08.09.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
0:22
Mecz odbył się
Start Radziejów
14:00 08.09.2019
Kolejka 3
Start Radziejów
MKS Start Radziejów (Radziejów, Sportowa 1)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Bądkowo
14:00 14.09.2019
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
14.09.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
18:30 16.09.2019
Kolejka 4
Piast Bądkowo
GLKS Piast Bądkowo (Bądkowo, Sportowa 3)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 21.09.2019
Start Radziejów
MKS Start Radziejów (Radziejów, Sportowa 1)
-:-
Mecz nie odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
21.09.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
16:00 22.09.2019
Kolejka 5
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Start Radziejów
12:00 28.09.2019
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Bądkowo
28.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (Izbica Kujawska, Sportowa 1)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
11:00 29.09.2019
Kolejka 6
Piast Bądkowo
GLKS Piast Bądkowo (Bądkowo, Sportowa 3)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
12:00 05.10.2019
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16:00 05.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Start Radziejów
05.10.2019
Kolejka 7
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Bądkowo
10:00 12.10.2019
Start Radziejów
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
12.10.2019
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
12.10.2019
Kolejka 8
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
19.10.2019
Piast Bądkowo
GLKS Piast Bądkowo (Bądkowo, Sportowa 3)
-:-
Mecz nie odbył się
Start Radziejów
10:00 20.10.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
14:00 20.10.2019
Kolejka 9
Włocłavia Włocławek
OSiR Włocławek – Sztuczna Płyta (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
10:00 26.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
-:-
Mecz nie odbył się
Piast Bądkowo
26.10.2019
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Start Radziejów
26.10.2019
Kolejka 10
Piast Bądkowo
GLKS Piast Bądkowo (Bądkowo, Sportowa 3)
-:-
Mecz nie odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
10:00 02.11.2019
Lider Włocławek
UKS Lider Włocławek (Włocławek, Chopina 8)
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawianka Izbica Kujawska
14:00 02.11.2019
Start Radziejów
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
02.11.2019
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: E1 Orlik Grupa 6
Kolejka 1
MGKS Lubraniec
Lubraniec, Szkolna 1
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
10:00 08.09.2019
Włocłavia Włocławek I
Lubraniec, Szkolna 1
3:0
Mecz odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
10:25 08.09.2019
Kujawiak Kowal
Lubraniec, Szkolna 1
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
10:50 08.09.2019
MGKS Lubraniec
Lubraniec, Szkolna 1
0:6
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek I
11:15 08.09.2019
Włocłavia Włocławek I
Lubraniec, Szkolna 1
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
11:40 08.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
Lubraniec, Szkolna 1
3:4
Mecz odbył się
MGKS Lubraniec
12:05 08.09.2019
Kolejka 2
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
14.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
14.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
14.09.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
14.09.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
14.09.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
14.09.2019
Kolejka 3
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
21.09.2019
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
21.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
21.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
21.09.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
21.09.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
21.09.2019
Kolejka 4
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
28.09.2019
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
28.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
28.09.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
28.09.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
28.09.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
28.09.2019
Kolejka 5
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
05.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
05.10.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
05.10.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
05.10.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
05.10.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
05.10.2019
Kolejka 6
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
12.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
12.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
12.10.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
12.10.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
12.10.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
12.10.2019
Kolejka 7
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
19.10.2019
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
19.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
19.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
19.10.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
19.10.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
19.10.2019
Kolejka 8
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
26.10.2019
Kujawiak Kowal
-:-
Mecz nie odbył się
MGKS Lubraniec
26.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
26.10.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
26.10.2019
MGKS Lubraniec
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek I
26.10.2019
Włocłavia Włocławek I
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawiak Kowal
26.10.2019
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: E1 Orlik Grupa 7
Kolejka 1
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
AP Młoda Włocławianka (Włocławek, Wieniecka 46)
11:0
Mecz odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
09:00 07.09.2019
GKS Fabianki
AP Młoda Włocławianka (Włocławek, Wieniecka 46)
3:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek II
09:25 07.09.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
AP Młoda Włocławianka (Włocławek, Wieniecka 46)
2:5
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek II
09:50 07.09.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
AP Młoda Włocławianka (Włocławek, Wieniecka 46)
6:1
Mecz odbył się
GKS Fabianki
10:15 07.09.2019
GKS Fabianki
AP Młoda Włocławianka (Włocławek, Wieniecka 46)
4:1
Mecz odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
10:40 07.09.2019
Włocłavia Włocławek II
AP Młoda Włocławianka (Włocławek, Wieniecka 46)
0:11
Mecz odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
11:05 07.09.2019
Kolejka 2
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
14.09.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
14.09.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
14.09.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
14.09.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
14.09.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
14.09.2019
Kolejka 3
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
21.09.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
21.09.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
21.09.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
21.09.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
21.09.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
21.09.2019
Kolejka 4
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
28.09.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
28.09.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
28.09.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
28.09.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
28.09.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
28.09.2019
Kolejka 5
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
05.10.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
05.10.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
05.10.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
05.10.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
05.10.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
05.10.2019
Kolejka 6
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
12.10.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
12.10.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
12.10.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
12.10.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
12.10.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
12.10.2019
Kolejka 7
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
19.10.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
19.10.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
19.10.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
19.10.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
19.10.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
19.10.2019
Kolejka 8
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
26.10.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
26.10.2019
GKS Fabianki
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK I
26.10.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
26.10.2019
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK I
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek II
26.10.2019
Włocłavia Włocławek II
-:-
Mecz nie odbył się
GKS Fabianki
26.10.2019
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: E1 Orlik Grupa 8
Kolejka 1
Lider Włocławek
Włocławek, Papieżka 89
4:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek III
09:30 07.09.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
Włocławek, Papieżka 89
0:1
Mecz odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
09:55 07.09.2019
Włocłavia Włocławek III
Włocławek, Papieżka 89
2:2
Mecz odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
10:20 07.09.2019
Lider Włocławek
Włocławek, Papieżka 89
3:2
Mecz odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
10:40 07.09.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
Włocławek, Papieżka 89
0:3
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek III
11:05 07.09.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
Włocławek, Papieżka 89
0:5
Mecz odbył się
Lider Włocławek
11:30 07.09.2019
Kolejka 2
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
14.09.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
14.09.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
14.09.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
14.09.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
14.09.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
14.09.2019
Kolejka 3
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
21.09.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
21.09.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
21.09.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
21.09.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
21.09.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
21.09.2019
Kolejka 4
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
28.09.2019
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
28.09.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
28.09.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
28.09.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
28.09.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
28.09.2019
Kolejka 5
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
05.10.2019
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
05.10.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
05.10.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
05.10.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
05.10.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
05.10.2019
Kolejka 6
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
12.10.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
12.10.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
12.10.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
12.10.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
12.10.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
12.10.2019
Kolejka 7
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
19.10.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
19.10.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
19.10.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
19.10.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
19.10.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
19.10.2019
Kolejka 8
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
26.10.2019
Lider Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
26.10.2019
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
26.10.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
Lider Włocławek
26.10.2019
Włocłavia Włocławek III
-:-
Mecz nie odbył się
WISEŁKA WŁOCŁAWEK
26.10.2019
WŁOCŁAWSKA AP WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek III
26.10.2019
Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: F1 Żak Grupa 5
Kolejka 1
Włocłavia Włocławek
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
Mecz nie odbył się
Sadownik Waganiec
09:00 07.09.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
1:0
Mecz odbył się
Włocłavia Włocławek
09:20 07.09.2019
Włocłavia Włocławek
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
0:2
Mecz odbył się
Zdrój Ciechocinek II
09:40 07.09.2019
Sadownik Waganiec
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
10:00 07.09.2019
Zdrój Ciechocinek II
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
Mecz nie odbył się
Sadownik Waganiec
10:20 07.09.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
3:3
Mecz odbył się
Zdrój Ciechocinek II
10:40 07.09.2019
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
-:-
Pauzuje
01.01.1970
PAUZJE
-:-
Pauzuje
01.01.1970
PAUZJE
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
01.01.1970
PAUZJE
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
Włocłavia Włocławek
01.01.1970
Sadownik Waganiec
-:-
Pauzuje
01.01.1970
Sadownik Waganiec
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
PAUZJE
01.01.1970
Włocłavia Włocławek
-:-
Pauzuje
01.01.1970
Zdrój Ciechocinek II
-:-
Pauzuje
01.01.1970
Zdrój Ciechocinek II
Ciechocinek, Mikołaja Kopernika 18
-:-
PAUZJE
01.01.1970
Kolejka 2
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
-:-
Mecz nie odbył się
Włocłavia Włocławek
14.09.2019
Sadownik Waganiec
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
14.09.2019
Sadownik Waganiec
-:-
Mecz nie odbył się
Zdrój Ciechocinek II
14.09.2019
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Sadownik Waganiec
14.09.2019
Włocłavia Włocławek
-:-
Mecz nie odbył się
Zdrój Ciechocinek II
14.09.2019
Zdrój Ciechocinek II
-:-
Mecz nie odbył się
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
14.09.2019