Terminarze i wyniki

Seniorzy – IV liga Kujawsko – Pomorska – trener Mirosław Kasiński
1. Kolejka 11.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo   6-1
2. Kolejka 15.08.2018 r. /Środa/ godz: 17:00 Lech Rypin – Włocłavia Włocławek    5-0
3. Kolejka 18.08.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.  0-2
4. Kolejka 25.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Unia Janikowo – Włocłavia Włocławek  3-1
5. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Sparta Brodnica  0-1
6. Kolejka 08.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Notecianka Pakość – Włocłavia Włocławek   0-0
7. Kolejka 15.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Solec Kujawski   4-1
8. Kolejka 22.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Pomorzanin Toruń – Włocłavia Włocławek   2-0
9. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kuj.  3-1
10. Kolejka 06.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:30 Legia Chełmża – Włocłavia Włocławek   4-1
11. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno  1-0
12. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Cuiavia Inowrocław – Włocłavia Włocławek   1-1
13. Kolejka 27.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Włocłavia Włocławek – Kujawiak Kowal  2-0
14. Kolejka 03.11.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 BKS Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek   3-0
15. Kolejka 10.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Polonia Bydgoszcz   0-1
16. Kolejka 17.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Wisła Nowe    1-1
17. Kolejka 24.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Pogoń Mogilno – Włocłavia Włocławek

Puchar Polski
2 runda 19.09.2018r. /środa/ godz: 16:30 Orzeł Służewo – Włocłavia Włocławek   0-5
3 runda 03.10.2018r. /środa/ godz: 16:00 Łokietek Brześć Kujawski – Włocłavia Włocławek   3-4

Juniorzy A1 – III liga – trener Konrad Ratajczyk /rocznik 200-2001/
I runda
1. Kolejka 24.08.2018 r. /piątek/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Tłuchowia Tłuchowo  2-4
2. Kolejka 29.08.2018 r. /środa/ godz: 17:30 Kujawiak Kruszyn – Włocłavia Włocławek   2-4
3. Kolejka 02.09.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Skrwa Skrwilno   14-1
4. Kolejka 09.09.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Kujawianka Izbica Kuj. – Włocłavia Włocławek    1-4
5. Kolejka 15.09.2018 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – UKS SMS Włocławek 1-3
6. Kolejka 22.09.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Tęcza Topólka  3-0
7. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Start Stawki – Włocłavia Włocławek  1-4
II runda
8. Kolejka 10.10.2018 r. /środa/ godz: 16:15 Tłuchowia Tłuchowo – Włocłavia Włocławek   3-3
9. Kolejka 14.10.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Kujawiak Kruszyn    6-1
10. Kolejka 23.10.2018 r. /wtorek/ godz: 16:15 Skrwa Skrwilno – Włocłavia Włocławek   1-12
11. Kolejka 07.11.2018 r. /środa/ godz: 18:30 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.  6-0
11. Kolejka 04.11.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 UKS SMS Włocławek II – Włocłavia Włocławek   2-2
13. Kolejka 10.11.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Tecza Topólka – Włocłavia Włocławek    1-6
14. Kolejka 17.11.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Start Stawki   2-1

Juniorzy B1 – III liga – trener Marcin Piotrowski  /rocznik 2002-2003/
I runda
2. Kolejka 08.09.2018 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Grot Kowalki   3-0
3. Kolejka 18.09.2018 r. /wtorek/ godz: 16:45 UKS Lipno – Włocłavia Włocławek   3-0
5. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Ziemowit Osięciny – Włocłavia Włocławek  4-1
II runda
7. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Grot Kowalki – Włocłavia Włocławek    0-3
8. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – UKS Lipno   0-3
10. Kolejka 03.11.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Ziemowit Osięciny   1-5

Trampkarze C1 – III liga – trener Marek Woźniakowski /rocznik 2004-2005/
I runda
1. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek   0-14
2. Kolejka 07.09.2018 r. /piątek/ godz: 18:30 Włocłavia Włocławek – Start Radziejów  18-0
3. Kolejka 12.09.2018 r. /środa/ godz: 16:00 GKS Baruchwo – Włocłavia Włocławek  2-5
4. Kolejka 23.09.2018 r. /niedziela/ godz: 16:00 Unia Choceń – Włocłavia Włocławek  4-0
5. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Zgoda Chodecz  4-0
II runda
6. Kolejka 06.10.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   4-0
7. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Start Radziejów – Włocłavia Włocławek   0-3
8. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo  5-0
9. Kolejka 28.10.2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Unia Choceń   4-0
10. Kolejka 04.11.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Zgoda Chodecz  -Włocłavia Włocławek  2-3

Baraże o II ligę
14-11-2018 r. Drwęca Golub Dobrzyń – Włocłavia Włocławek  3-1
18-11-2018 r. Włocłavia Włocławek – Drwęca Golub Dobrzyń

Młodzik D1 – III liga – trener Mirosław Kasiński /rocznik 2006-2007-2008/
I runda
1. Kolejka 12.09.2018 r. /środa/ godz: 18:30 Włocłavia Włocławek – Mień Lipno  1-2
2. Kolejka 29.08.2018 r. /środa/ godz: 10:00 Lech Rypin – Włocłavia Włocławek     6-2
3. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lider Włocławek   1-2
4. Kolejka 09.09.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Unia Choceń – Włocłavia Włocławek   6-8
6. Kolejka 23.09.2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.   6-0
7. Kolejka 30.09.2018 r. /niedziela/ godz: 15:00 Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek  1-0
II runda
8. Kolejka 07.10.2018 r. /niedziela/ godz: 11:00 Mień Lipno – Włocłavia Włocławek  1-1
9. Kolejka 14.10.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin     0-8
10. Kolejka 25.10.2018 r. /czwartek/ godz: 16:15 Lider Włocławek – Włocłavia Włocławek  0-2
11. Kolejka 28.10.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Unia Choceń   2-3
13. Kolejka 11.11.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Kujawianka Izbica Kuj. – Włocłavia Włocławek   0-2
14. Kolejka 16.09.2018 r. /niedziela/ godz: 17:30 Włocłavia Włocławek – Młody Lubień Kujawski   1-1

Orlik E1 Grupa 2/10 – trener Kamil Krajewski /rocznik 2009/
Gospodarz – Młoda Włocławianka
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   3-1
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    4-1
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-2
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek   4-2
Gospodarz – Włocłavia Włocławek
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-4
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-4
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka  0-2
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek   4-1
Gospodarz – MGKS Lubraniec
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 GKS Fabianki – Włocłavia Włocławek  3-1
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek  3-0
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka  0-3
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – WAP Włocławek  1-3
Gospodarz – WAP Włocławek
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 GKS Fabianki – Włocłavia Włocławek   1-1
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek     4-3
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek    2-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – WAP Włocławek    2-4
Gospodarz – Młoda Włocławianka
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   3-2
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    5-2
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   1-6
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek    6-5
Gospodarz – Włocłavia Włocławek
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   1-2
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    4-1
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-7
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek   4-1
Gospodarz – WAP Włocławek
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   4-0
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    2-1
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-2
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek   1-2
Gospodarz – GKS Fabianki
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   3-0
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    3-1
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-3
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek   2-1

Żak F1 – Grupa 4/9 – trener Kamil Krajewski /rocznik 2010/
Gospodarz – Młoda Włocławianka
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek  0-3
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   1-1
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-0
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski   5-1
Gospodarz – Łokietek Brześć Kujawski
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek  0-3
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    8-0
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski   0-3
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka   0-1
Gospodarz – Włocłavia Włocławek /Włocławek ul.Leśna 53a godz: 09:30/
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   3-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 GKS Fabianki – Włocłavia Włocławek   0-4
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Łokietek Brześć Kujawski – Włocłavia Włocławek  5-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka   1-2
Gospodarz – MGKS Lubraniec
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Łokietek Brześć Kujawski – Włocłavia Włocławek  2-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 GKS Fabianki – Włocłavia Włocławek    1-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec    1-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek    4-0
Gospodarz – Młoda Włocławianka
5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek     1-2
5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek  1-0
5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-1
5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski  3-2
Gospodarz – Łokietek Brześć Kujawski
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek    1-1
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek    2-1
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-0
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski  0-4
Gospodarz – GKS Fabianki
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek  0-3
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   4-0
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   1-0
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski  2-2
Gospodarz – MGKS Lubraniec
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek  1-3
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   1-1
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   4-0
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski   0-2

Żak F2 – grupa 5/10 – trener Maciej Kasiński /rocznik 2011-2012/
Gospodarz – Włocłavia Włocławek
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Lubienianka Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   2-1
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:50 Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   2-3
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:10 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-2
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:30 Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-5
Gospodarz – Wisełka Włocławek
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Lubienianka Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   2-1
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek    2-0
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Wisełka Włocławek – Włocłavia Włocławek    0-0
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Młody Lubień Kujawski   3-1
Gospodarz – Lubienianka Lubień Kujawski
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   2-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Wisełka Włocławek – Włocłavia Włocławek    4-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – Lubienianka Lubień Kujawski   0-2
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – Młody Lubień Kujawski   2-2
Gospodarz – Młoda Włocławianka
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Lubienianka Lubień Kujawski  2-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka  0-2
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek  3-1
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek  0-2
Gospodarz – Młody Lubień Kujawski
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30 Lubienianka Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   2-1
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   2-3
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    1-2
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-7
Gospodarz – Lubienianka Lubień Kujawski
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Lubienianka Lubień Kuj.- Włocłavia Włocławek  3-1
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   0-0
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-1
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-3
Gospodarz – Włocłavia Włocławek
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00  Lubienianka Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   0-0
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   1-3
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-3
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   1-3
Gospodarz – Młoda Włocławianka
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00  Lubienianka Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   2-0
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młody Lubień Kujawski – Włocłavia Włocławek   1-2
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-6
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00  Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-5