Zapowiedź 6 i 7.kolejki IV ligi Kujawsko-Pomorskiej.

Już w środę wyjeżdżamy do Inowrocławia zmierzyć się z tamtejszą Cuiavią. Rywal zajmuję 6 miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów po trzech zwycięstwach i dwóch porażkach. Wyniki rozegranych trzech poprzednich spotkaniach wyglądają następująco.

W trzeciej kolejce Cuiavia zagrała na wyjeździe pokonując BKS wynikiem 1:3, w czwartej ulegli na swoim boisku Lechowi Rypin 0:2, a w piątej pokonali wysoko naszego przyszłego rywala Spartę Brodnicę aż 0:4 na wyjeździe. Mecz pierwotnie miał się odbyć w innym terminie został przełożony na 4 września dlatego zagramy 7 kolejkę przed 6 w której podejmiemy Spartę na własnym terenie w sobotę 7 września.

Spartanie zajmują 11 pozycję w tabeli z dorobkiem sześciu punktów po jednym zwycięstwie, trzech remisach i jednej porażce. W trzeciej kolejce Sparta zremisowała 0:0 z naszym poprzednim rywalem czyli Lechem Rypin, w czwartej również zremisowała 1:1 z Zawiszą, a w piątej uległa 0:4 naszemu środowemu rywalowi który jest podbudowany po wysokim zwycięstwie. Będzie to ciężki tydzień dla naszych zawodników, ale będziemy walczyć, aby przełamać zwycięską niemoc. Z tego miejsca zapraszam państwa na tydzień meczowy z Włocłavią i zachęcam do głośnego dopingu jak i waszego wsparcia.

Data – 04.09.2019 (Środa)

Start – 17:00

Miejsce – Inowrocław, ul. Macieja Wierzbińskiego 2

Pogoda – 22°C (Częściowo słonecznie)

******************************************************

Data – 07.09.2019 (Sobota)

Start – 11:00

Miejsce – Włocławek, Leśna 53a

Pogoda – 19°C (Zachmurzenie duże)

Leave a Reply