Wróciliśmy pokonani z Pakości.

Witam drodzy kibice, w sobotę w ramach 11 kolejki pojechaliśmy do Pakości szukać kolejnych trzech punktów, aby poprawić nieco sytuacje w tabeli. Chcieliśmy wrócić do serii zwycięstw wiedzieliśmy że stać nas na to i dużo na to wskazywało, jednak na boisku było zupełnie inaczej. Na dzień dzisiejszy zajmujemy 16 miejsce nie wygląda to za ciekawie, a do końca rundy czekają nas starcia z wymagającymi przeciwnikami. Nie ukrywam, że przechodzimy teraz ciężki okres, ale po każdej burzy musi wyjść kiedyś Słońce.

Pierwsze minuty spotkania zaczęliśmy naprawdę bardzo dobrze prowadziliśmy grę. Pod bramką rywala notorycznie gościliśmy, ograniczaliśmy do minimum jego wyjścia z własnej połowy pracując sumiennie na gola. W dalszej części gospodarzą udało się stworzyć parę groźnych sytuacji, ale zabrakło im wykończenia. My również nie wykorzystaliśmy kilku szans na gola. W drugiej odsłonie spotkania wróciliśmy do ponownej pracy, i szukaliśmy pierwszej bramki. Niestety to przeciwnik umieścił jako pierwszy piłkę w siatce. W 55 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Zupełnie inny obraz gry niż w pierwszych 45 minutach. Rzuciliśmy się do odrabiania straty naprawdę nie wiele brakowało, abyśmy trafili bramkę wyrównującą, ale nadal brakowało. W 66 minucie sędzia dyktuje wapno dla gospodarzy. Uderzenie w środek bramki i minute później przegrywamy już 2:0. Druga bramka sprawiła że rywal uwierzył w swoje umiejętności i zaczął co raz to śmielej atakować naszą bramkę, i w 72 minucie Notecianka niemalże wchodzi nam z piłką do bramki wynik 3:0. Staraliśmy się strzelić gola honorowego, ale się nie udało.