Terminarze i wyniki naszych zespołów

Znane już są terminarze spotkań ligowych naszych zespołów w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Zmiany terminów i wyniki będziemy aktualizować na bieżąco.

Seniorzy – IV liga Kujawsko – Pomorska – trener Mirosław Kasiński

Runda jesienna.
1. Kolejka 11.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo   6-1
2. Kolejka 15.08.2018 r. /Środa/ godz: 17:00 Lech Rypin – Włocłavia Włocławek    5-0
3. Kolejka 18.08.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.  0-2
4. Kolejka 25.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Unia Janikowo – Włocłavia Włocławek  3-1
5. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Sparta Brodnica  0-1
6. Kolejka 08.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Notecianka Pakość – Włocłavia Włocławek   0-0
7. Kolejka 15.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Solec Kujawski   4-1
8. Kolejka 22.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Pomorzanin Toruń – Włocłavia Włocławek   2-0
9. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kuj.  3-1
10. Kolejka 06.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:30 Legia Chełmża – Włocłavia Włocławek   4-1
11. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno  1-0
12. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Cuiavia Inowrocław – Włocłavia Włocławek   1-1
13. Kolejka 27.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Włocłavia Włocławek – Kujawiak Kowal  2-0
14. Kolejka 03.11.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 BKS Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek   3-0
15. Kolejka 10.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Polonia Bydgoszcz   0-1
16. Kolejka 17.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Wisła Nowe    1-1
17. Kolejka 24.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Pogoń Mogilno – Włocłavia Włocławek   2-1

Runda wiosenna
18. Kolejka 16.03.2019 r. // godz: 00:00 Unia Gniewkowo – Włocłavia Włocławek
19. Kolejka 23.03.2019 r. /sobota/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
20. Kolejka 30.03.2019 r. // godz: 00:00 Kujawianka Izbica Kujawska – Włocłavia Włocławek
21. Kolejka 06.04.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Janikowo
22. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Sparta Brodnica – Włocłavia Włocławek
23. Kolejka 20.04.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Notecianka Pakość
24. Kolejka 27.04.2019 r. // godz: 00:00 Unia Solec Kujawski – Włocłavia Włocławek
25. Kolejka 01.05.2019 r. /środa/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Pomorzanin Toruń
26. Kolejka 04.05.2019 r. // godz: 00:00 Orlęta Aleksandrów Kujawski – Włocłavia Włocławek
27. Kolejka 11.05.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Legia Chełmża
28. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 Chełminianka Chełmno – Włocłavia Włocławek
29. Kolejka 25.05.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Cuiavia Inowrocław
30. Kolejka 29.05.2019 r. // godz: 00:00 Kujawiak Kowal – Włocłavia Włocławek
31. Kolejka 01.06.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – BKS Bydgoszcz
32. Kolejka 08.06.2019 r. // godz: 00:00 Polonia Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek
33. Kolejka 16.06.2019 r. /niedziela/ godz: 00:00 Wisła Nowe – Włocłavia Włocławek
34. Kolejka 23.06.2019 r. /niedziela/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Pogoń Mogilno

Puchar Polski
2 runda 19.09.2018r. /środa/ godz: 16:30 Orzeł Służewo – Włocłavia Włocławek   0-5
3 runda 03.10.2018r. /środa/ godz: 16:00 Łokietek Brześć Kujawski – Włocłavia Włocławek   3-4

Juniorzy A1 – II liga – trener Konrad Ratajczyk /rocznik 2000-2001
I runda
1. Kolejka 31.03.2019 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – BKS Bydgoszcz
2. Kolejka 06.04.2019 r. // godz: 00:00 Lech Rypin – Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 14.04.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Polonia Bydgoszcz
4. Kolejka 18.04.2019 r. /czwartek/ godz: 00:00 CWZS Bydgoszcz  -Włocłavia Włocławek
5. Kolejka 28.04.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Pomorzanin Toruń
6. Kolejka 01.05.2019 r. /środa/ godz: 00:00 BOSiR Dąb Barcin – Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 05.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Unia Wąbrzeźno

II runda
8. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 BKS Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 19.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
10. Kolejka 22.05.2019 r. /środa/ godz: 00:00 Polonia Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek
11. Kolejka 26.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – CWZS Bydgoszcz
12. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 Pomorzanin Toruń – Włocłavia Włocławek
13. Kolejka 09.06.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – BOSiR Dąb Barcin
14. Kolejka 15.06.2019 r. // godz: 00:00 Unia Wąbrzeźno – Włocłavia Włocławek

Juniorzy B1 – III liga – trener Marcin Piotrowski  /rocznik 2002-2003/
I runda
1. Kolejka 06.04.2019 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
2. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Ziemowit Osięciny – Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 27.04.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Jedynka Aleksandrów Kujawski
4. Kolejka 04.05.2019 r. sobota // godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – UKS SMS Wlocławek
5. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 Lider Włocławek – Włocłavia Włocławek

II runda
6. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 Lech Rypin – Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 25.05.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Ziemowit Osięciny
8. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 Jedynka Aleksandrów Kujawski  -Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 08.06.2019 r. // godz: 00:00 UKS SMS Włocławek – Włocłavia Włocławek
10. Kolejka15.06.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lider Włocławek

Trampkarze C1 – III liga – trener Marek Woźniakowski /rocznik 2004-2005/
I runda
1. Kolejka 06.04.2019 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec
2. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Zgoda Chodecz – Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 27.04.2019 r. / sobota / godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo
4. Kolejka 04.05.2019 r. / sobota / godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Unia Choceń
5. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 Start Radziejów – Włocłavia Włocławek

II runda
6. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 MGKS Lubraniec – Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 25.05.2019 r. / sobota / godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Zgoda Chodecz
8. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 GKS Baruchowo – Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 08.06.2019 r. // godz: 00:00 Unia Choceń – Włocłavia Włocławek
10. Kolejka15.60.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Start Radziejów

Młodzik D1 – III liga – trener Mirosław Kasiński /rocznik 2006-2007-2008/
I runda
1. Kolejka 07.04.2019 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Start Radziejów
2. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Orlęta Aleksandrów Kujawski – Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 28.04.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4. Kolejka 04.05.2019 r. // godz: 00:00 WAP Włocławek – Włocłavia Włocławek
5. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 Włocłavia Włocławek / pauza/

II runda
6. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 Start Radziejów – Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 26.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kujawski
8. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 Zjednoczeni Piotrków Kujawski – Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 09.06.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – WAP Włocławek
10. Kolejka15.06.2019 r. // godz: 00:00 Włocłavia Włocławek /pauza/

Orlik E1 Grupa  – trener Kamil Krajewski /rocznik 2009/

Żak F1 – Grupa  – trener Kamil Krajewski /rocznik 2010/

Żak F2 – Grupa  – trener Marcin Salach /rocznik 2010-2011/

Żak F3 – grupa  – trener Maciej Kasiński /rocznik 2011-2012/

Leave a Reply