Stadion OSiR odczarowany. Łukasz Grube zalicza pierwszego hat-tricka.

Witam państwa w poniedziałkowe popołudnie. Dzisiaj mamy 11 listopada jest to jedna z najważniejszych dat w życiu każdego Polaka. Pamiętajmy o rodakach, którzy przelali krew za to, abyśmy mogli żyć w wolnej Polsce.

W 15 kolejce zmierzyliśmy się z drużyną Piasta Złotniki Kujawskie. Mecz rozgrywany był na stadionie we Włocławku. Wygraliśmy zasłużenie od początku narzuciliśmy swoje warunki i kontrolowaliśmy spotkanie. Wiadomo nie udało się ustrzec od błędów. Rywal mocno się cofnął w pierwszej części meczu na swoją połowę i wyczekiwał kontry. Parę razy mu się udało zagrozić na szczęście nie zamienił tego na bramki. My pracowaliśmy od początku na strzelenie gola stwarzaliśmy dogodne sytuacje, ale nie przynosiły tego czego chcieliśmy. Dopiero w 35 minucie Mateusz Dewil wymienia podania z Łukaszem Grube ten wbiega w pole karne i uderza w stronę lewego słupka, otwieramy wynik. W drugiej połowie już na początku mogliśmy zaskoczyć. Rzut wolny wykonywał Kamil Frąckowiak zabrakło nie wiele, aby piłka wpadła do siatki. Warto wspomnieć że w bramce zagrał Dominik Szuluk, który jak dotąd nie miał łatwego życia między naszymi słupkami. Zaliczył bardzo ważną interwencje w drugiej połowie i zachował czyste konto. W 64 minucie Mateusz Dewil dynamicznie wbiega w pole karne uderza na bramkę. Golkiper przepuszcza piłkę z rąk i Łukasz Grube dobija na 2:0. W zespole seniorów zadebiutował Hubert Giers zmieniając Bartka Śmigla. 17 latek był bliski wpisania się na listę strzelców. W 80 minucie Paweł Behlke wbiega w pole karne i zagrywa do Łukasza Grube, a ten ponownie strzela i zdobywa swojego pierwszego hat-tricka w barwach Włocłavii. 84 minuta należała do Pawła Behlke, który samodzielnie wykończył akcje niczym profesor dając 4 bramkę w meczu. W 89 minucie Paweł Behlke fauluje zawodnika Piasta na drugą żółtą kartkę w rezultacie otrzymuje czerwoną. Niestety skutkuje to absencją w przyszłym meczu.

W końcówce spotkania doszło do bardzo niebezpiecznego zderzenia z udziałem Bartka Fetera i zawodnika gości. Bartek pojechał do szpitala. Na szczęście jego zdrowiu już nie zagraża niebezpieczeństwo i powoli wraca do siebie.