RAPORT Z PRZYGOTOWAŃ – TRZECI TYDZIEŃ

Zawodnicy Włocłavii Włocławek zakończyli trzeci tydzień zimowego okresu przygotowawczego. Piłkarze w kolejnym tygodniu przygotowań pracowali głównie z piłkami, w małych grach na boiskach ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku. „Trójkolorowi” w środę rozegrali mecz kontrolny z zespołem Łokietka Brześć Kujawski. Podopieczni trenera Lewandowskiego tydzień zakończyli „zabawą biegową” oraz grą wewnętrzną.

O krótką rozmowę poprosiliśmy Macieja Kasińskiego, bramkarza Włocłavii.

WKSWLOCLAVIA.PL: Dzień dobry! Miło Cię widzieć. Co u Ciebie? Po kontuzji chyba nie ma już śladu?

Maciej Kasiński: Dzień dobry! Was również miło widzieć. Jest w porządku. Cieszę się, że mogłem zacząć z zespołem okres przygotowawczy tymbardziej, że pierwsza diagnoza nie była dla mnie zbyt optymistyczna. W każdym razie zakończyłem rehabilitację, nie odczuwam żadnego dyskomfortu, można powiedzieć, że kolano wróciło do pełnej sprawności.

WKSWLOCLAVIA.PL: Minęły trzy tygodnie zimowego okresu przygotowawczego. Czy w zespole są zauważalne zmiany? Jakieś nowości?

Maciej Kasiński: Przede wszystkim zmienił się zarząd. Jest nowy prezes, nowe rozdanie. Przyszedł również trener Rafał Lewandowski, który nakreślił Nam jak chcę żeby to wyglądało. Myślę, że powoli zaczyna to fajnie funkcjonować. Trzeba pracować, a efekty Naszej pracy miejmy nadzieję przyjdą.

WKSWLOCLAVIA.PL: Rozumiem. We Włocłavii pojawili się nowi zawodnicy. Czy według Ciebie zaadoptowali się w nowym miejscu?

Maciej Kasiński: Jest kilka nowych twarzy. To dobrze. Rywalizacja w zespole jest zacięta, co pozwala patrzeć lepiej w przyszłość. Ja ze swojej strony nie wyobrażam sobie, że ktoś nie zostawił serca dla Włocłavii.

WKSWLOCLAVIA.PL: Więc… O co gra Włocłavia w tym sezonie?

Maciej Kasiński: O jak najlepszy wynik. IV liga jest bardzo specyficzna. Chcemy grać w każdym meczu o 3pkt. W jakim miejscu będziemy na koniec sezonu, czas pokaże.

WKSWLOCLAVIA.PL: Kończąc… Kilka słów do kibiców „Trójkolorowych”…

Maciej Kasiński: Mam nadzieję, że zespół sprosta oczekiwaniom Naszych kibiców i wspólnie będziemy kontynuować tradycję „Trójkolorowej Rodziny”. Chciałbym zaprosić wszystkich na Nasze mecze, zrobimy co w Naszej mocy żeby dać Wam jak najwięcej radości.

WKSWLOCLAVIA.PL: Dziękuję bardzo za rozmowę. Powodzenia!

Maciej Kasiński: Dziękuję. Włocłavia Wielka Rodzina!

Leave a Reply