RAPORT Z PRZYGOTOWAŃ – DRUGI TYDZIEŃ

Piłkarze Włocłavii Włocławek zakończyli drugi tydzień zimowego okresu przygotowawczego. Podopieczni trenera Rafała Lewandowskiego kolejny etap przygotowań zaczęli od zajęć w siłowni Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. W kolejnych dniach poza jednostkami z trenerem Lewandowskim zawodnicy pracowali z panią Katarzyną Baranowską – trenerem od przygotowania motorycznego. „Trójkolorowi” tydzień zakończyli pierwszym meczem kontrolnym z bydgoskim Zawiszą.

O krótką rozmowę poprosiliśmy Piotra Charzewskiego, zawodnika Włocłavii.

WKSWLOCLAVIA.PL: Na początek. Miło Cię widzieć z powrotem w barwach Włocłavii. Co u Ciebie, jak Twoje zdrowie?

Piotr Charzewski: Cześć, was również miło widzieć. Wracam po paru miesiącach przerwy spowodowanej rożnymi sytuacjami w klubie, z którymi nie chciałem się zgodzić, mam nadzieję, że teraz będzie to wszystko się opierało na dobrych relacjach. Drugą ważną rzeczą było to, że razem z Żoną Martą otwieramy swój biznes, który pochłania bardzo dużo czasu. Co do zdrowia, zrzucam wagę, walczę z nakładaniem się zmęczenia w okresie przygotowawczym i czekam cierpliwie na inaugurację wiosny.

WKSWLOCLAVIA.PL: Minęły dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego. Jakie wrażenie sprawia nowy trener?

Piotr Charzewski: Co do Trenera bez jakiegoś tam podlizywania się to uważam, że fajnie się współpracuję. Jest konkretny i wie czego chce wymagać od nas. Wali prostu z mostu i to chyba każdemu odpowiada. Do tego lubi sobie z nas pożartować.

WKSWLOCLAVIA.PL: Nie da się ukryć, że rywalizacja w zespole jest zacięta. Na jakiej pozycji czujesz się najlepiej?

Piotr Charzewski: Widać to patrząc na osoby w zespole, że najwiecej osób jest w środku pomocy, tutaj jest i będzie mega rywalizacja. Na „10” się czuje chyba najlepiej, ale na bokach pomocy gdzie biegałem w 2 lidze też czuje się dobrze. Co do „9” też nie mam jakichś złych doświadczeń, więc reasumując na każdej ofensywnej pozycji czuje się dobrze.

WKSWLOCLAVIA.PL: Rozumiem. Z innej beczki. O co gra Włocłavia w tym sezonie?

Piotr Charzewski: Chcemy być w górnej części tabeli, prezentując styl określony przez Trenera. Najważniejsze chyba słowa nakreślone przez Trenera to „chcemy wygrywać”

WKSWLOCLAVIA.PL: Na koniec… Kilka słów do kibiców „Trójkolorowych”…

Piotr Charzewski: Chciałbym was prosić o jak najliczniejsze wsparcie na meczach. Zabierajcie swoje rodziny, a my jako zawodnicy postaramy się dostarczyć wam samych radosnych chwil.

WKSWLOCLAVIA.PL: Dziękuję bardzo za rozmowę. Powodzenia!

Leave a Reply