PRZEDSTAWIAMY RYWALA – MUSTANG OSTASZEWO

W niedzielę 8 marca rozegramy pierwszy mecz o stawkę w 2020 roku. W 1/8 finału Totolotek Okręgowego Pucharu Polski podejmować będziemy Mustang Ostaszewo. Największym pucharowym sukcesem naszych niedzielnych rywali jest awans to finału w sezonie 2016/17 gdzie ulegli Wdzie Świecie. W tegorocznej edycji Mustang zaczął rywalizację od drugiej rundy, gdzie pokonał 3-1 Drwęcę Golub-Dobrzyń. Kolejnym rywalem klubu z Ostaszewa były rezerwy toruńskiej Elany. W tym spotkaniu padła tylko jedna bramka w… 93 minucie meczu, która dała Mustangowi awans do 1/8 finału. W lidze nasi przeciwnicy są bezkompromisowi – 6 zwycięstw i 9 porażek dało im 10 miejsce w klasie okręgowej grupy I. W przerwie zimowej Mustang rozegrał 5 spotkań wygrywając 3 i remisując z naszymi ligowymi rywalami – 2:2 z Unią Gniewkowo i 1:1 z Chemikiem Bydgoszcz.

Wszystko wskazuje na to, że niedzielne spotkanie będzie pełne walki do ostatniego gwizdka sędziego i żadna ze stron nie przejdzie obok meczu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:15 w Toruniu na boisku przy ulicy Przy Skarpie 2a.