GRALI MŁODZIEŻOWCY

W ostatniej kolejce seniorzy WKS Włocłavii Włocławek w ramach rozgrywek 4 ligi kujawsko – pomorskiej wygrali wysoko z KS Brzoza 9:1. Ze zmiennym szczęściem radzili sobie w weekend drużyny młodzieżowe “Trójkolorowych”.

Juniorzy Starsi występujący w II lidze wojewódzkiej A1 ulegli na sztucznej płycie we Włocławku Zawiszy Bydgoszcz 1:5.

Z derbowego zwycięstwa z Liderem Włocławek cieszyli się natomiast Młodzicy występujący w I lidze wojewódzkiej D2 młodzik. Włocłavia wygrała z Liderem 2:1.

Mniej szczęścia podczas turnieju w Służewie mieli orlicy występujący w w lidze WŁOCŁAWEK: E1 ORLIK GRUPA 5. Nasi młodzi zawodnicy ulegli Liderowi Włocławek 1:5, LTP Lubanie 0:2, Orzeł Służewo 1:6 oraz Zdrojowi Ciechocinek 0:7.

Druga drużyna orlików występująca w lidze WŁOCŁAWEK: E2 ORLIK GRUPA 3 nie dała szans rywalom wygrywając podczas turnieju organizowanego przez Dwunastka Włocławek. “Trójkolorowi” wygrali z gospodarzami 2:1 oraz z Młodą Włocławianką 4:2.

W Zbrachlinie zagrali natomiast nasi najmłodsi reprezentanci. Żacy występujący w lidze WŁOCŁAWEK: F1 ŻAK GRUPA 3. W turnieju Włocłavia wygrała 2:0 z Sadownikiem Waganiec oraz w meczu derbowym ulegliśmy Liderowi 2:4.

ZAPRASZAMY DO DOŁĄCZENIA DO NAJSTARSZEGO KLUBU PIŁKARSKIEGO WE WŁOCŁAWKU.

ZADZWOŃ NIE CZEKAJ, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – numery do naszego biura 781138229, 513028300.

Leave a Reply