Festiwal bramek we Włocławku.

W sobotę podjęliśmy drużynę Chemika Bydgoszcz na własnym stadionie. Miał to być mecz na przełamanie złej passy na tym obiekcie. Niestety boisko zweryfikowało jak bardzo się myliliśmy. Przyjechał do nas zespół ułożony i pewny swoich umiejętności. Od początku narzucił swój styl gry i szybko strzelił bramki przez co łatwiej mu było grać przez większość czasu na boisku. Od 18 minuty graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce przegrywając od 11 minuty 0:1. Musieliśmy się otworzyć, aby szukać bramki wyrównującej. Zawodnicy z Bydgoszczy tylko na to czekali. Rywal w ciągu 30 minut szybko nas wypunktował strzelając 3 bramki. Łącznie w pierwszej połowie było ich aż 6. Jest to najgorszy wynik naszego zespołu w tej rundzie. Dla nas strzelali Paweł Behlke w 27 minucie po akcji indywidualnej, oraz Łukasz Grube z rzutu karnego w 50 minucie. Wiemy że nasza gra nie wygląda tak jak byśmy chcieli, ale wierzymy że przyjdą lepsze czasy i wrócimy do naszej optymalnej formy. Musimy na to zapracować, a wyniki przyjdą. Za tydzień wyruszamy do Torunia zagrać z Pomorzaninem.

SKŁAD: Dominik Szuluk, Piotr Szczęsny, Krzysztof Kijewski, Witalij Mikhailenko, Patryk Wojtylak, Tomek Szablewski, Jędrzej Markiewicz, Kamil Frąckowiak (C), Paweł Behlke (Bramka 27′) , Łukasz Grube (Bramka 50′), Mateusz Dewil.

ZMIANY : 72′ Paweł Behlke – Robert Spychalski, 75′ Witalij Mikhailenko – Piotr Szablewski, 86′ Kamil Frąckowiak – Mateusz Gaudun.