CHODŹ NA BOISKO ! INTERNET TO NIE WSZYSTKO !

Rozgrywki piłkarskie dobiegły końca,a uczniowie odeszli od szkolnych ławek. Włocłavia jako najstarszy klub piłkarski we Włocławku, w barwach którego grało tysiące włocławian zaprasza na boisko młodych adeptów piłki nożnej. Tegoroczne wakacje przebiegać będą pod hasłem “CHODŹ NA BOISKO !!! INTERNET TO NIE WSZYSTKO” !!!

Podczas Dnia Dziecka młodzicy “Trójkolorowych” rozegrali mecz z drużyną osiedla “Zakręt”, a sędzią meczu był człowiek legenda Włocłavii, Mirosław Kasiński. Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże, sprawiło to, że postanowiliśmy wyjść do młodych włocławian i zachęcić ich do uprawiania sportu. W czasach gdy młodzież dużo czasu spędza siedząc w internecie, pragniemy wyciągnać ich na boisko i przypomnieć, że internet to nie wszystko.

W związku z tym seniorzy Włocłavii ruszają na osiedlowe boiska, by prowadzić bezpłatne treningi dla wszystkich młodych mieszkańców Naszego miasta. Pierwszy trening dla dzieci i młodzieży ze Śródmieścia odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godzinie 12:00 na orliku przy bulwarach, obok Zespołu Szkół Technicznych. Tydzień później kolejny raz odwiedzimy młodych sportowców z Zakrętu, a następnie kolejne osiedla we Włocławku.

⚽CHODŹ NA BOISKO !!! INTERNET TO NIE WSZYSTKO !!!⚽

Leave a Reply