Awansowaliśmy do kolejnej rundy.

W środę nasi zawodnicy wyjechali do Skrwilna, aby zagrać mecz w ramach drugiej rundy Pucharu Polski. Spotkanie odbyło się o godzinie 16:30 przy dosyć mieszanej pogodzie która nie rozpieszczała. Nasze zadanie było proste chcieliśmy się odbudować i zdobyć jak najwięcej bramek, aby pojechać na mecz ligowy z Zawiszą w dobrych nastrojach.

Co prawda rywal występuje w A-klasie, i nie zawiesił wysoko poprzeczki nawet nie rozegrał żadnej składnej akcji na naszą bramkę równie dobrze mogliśmy grać bez bramkarza, ale my byliśmy głodni bramek wiedzieliśmy że w tym meczu możemy poczuć jak to znów smakuje. Cieszy też powrót do gry naszego bramkarza Macieja Kasińskiego między nasze słupki. Już na początku spotkania mogliśmy zdobyć dwa gole które by rozstrzygnęły w ciągu 5 minut mecz. W 15 minucie świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Grube niestety nie był on na tyle groźny by pokonać bramkarza Skrwy. Pierwszej bramki doczekaliśmy się w 29 minucie której egzekutorem był nie kto inny jak Paweł Behlke. W drugiej połowie w 53 minucie przeciwnik nie co ułatwił nam wynik strzelając do własnej bramki.

Prowadzimy już 2:0, pod koniec 70 minuty bliski trafienia był ponownie Paweł Behlke, który kopie piłkę prosto w słupek. My cały czas atakowaliśmy i atakowaliśmy gdybyśmy byli bardziej skuteczni wynik prawdopodobnie skończyłby się dwucyfrowy. W 76 minucie ten sam zawodnik strzela sam sobie bramkę to już drugi w jego wykonaniu gol samobójczy. W 81 minucie do bramki w końcu trafia Bartek Śmigiel który po serii zmarnowanych szans strzela gola. Następnie dwie minuty później Paweł trafia po raz drugi, był bliski strzelenia Hattricka w tym meczu. Przed ostatnim gwizdkiem również drugi raz trafia Bartek Śmigiel. Miejmy nadzieję że to odblokuje jego niemoc strzelecką i zacznie zdobywać bramki dla naszego zespołu jak to przystaje na napastnika Włocłavii. Końcowy rezultat to 6:0 który daje nam awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Leave a Reply